VLASOVÁ PÉČE R.A.W. BIOLAGE

            

 R.A.W. BIOLAGE ?

V zimě jsem dostala krásnou nabídku. Otestovát pro vás průkopnickou novinku v péči o vlasy.

Jedná se o produkty Biolage R.A.W. v rámci profesionální značky Matrix.

HLAVNÍ RYSY TÉTO VLASOVÉ PÉČE : Představuje rovnováhu mezi zdravím, přírodou, krásou a top výsledky. Je složená z velké časti z přírodních složek, při její výrobě je ušetřena planeta a prvoplánové nezdravé plasty, je veganská a hlavně není testovaná na zvířatech. Takže pokud hledáte vlasovku, která bude fungovat ale zárověň je cenově dostupná, eko,bio,vegan tak by jste neměli nevyzkoušet RAW BIOLAGE.

                       

JÁ miluju zkoušet nové věci a řekla jsem  YES!

Hlavním reprezentantem této řady je v Českých Budějovicích salon FREEDOM by Jitka Svobodová.  Společně jsme si tedy domluvily termín první SPA PROCEDŮRY,  kde se nejdříve vlásky zdiagnostikují v případě zájmu ošetří a vybere se ta správná pro vás nejúčinější řada.

ÚVODNÍ SPA PROCEDŮRA S ŘADOU NUTRISH

Na moje nikdy nebarvené ale spíš sušší a divoký vlasy, jsme zezačátku zvolily medovou řadu NOURISH – která slibuje krásné vyživení a hlavně uhlazení a lesk. HURÁ!  I přesto, že jsem zvyklá o své vlásky pravidelně pečovat a můj kadeřník používá velmi kvalitní produkty, tato řada udělala vlasům opravdu dobře. Udělala co slíbila a po každém umytí jsem měla háro dokonale jemné, zdravé a lesklé.

 SLOŽENÍ R.A.W. BIOLAGE NUTRISH 

  • med, quinoa – dodávají přírodní výživu
  • neobsahuje silikony, parabeny, sulfáty ani umělá barviva

 

DRUHÁ SPA PROCEDŮRA S DETOXIKAČNÍ ŘADOU ANTIDANDRUFF

Podruhé jsme zvolily detoxikační SPA PROCEDŮRU – která má zelenomodrý obal a má detoxikovat a čistit do hloubky jak vlasy tak vlasovou pokožku. Musím říct, že fakt krásně voní přírodníma složkama a moc vyhovovala hlavně mému klukovi. Pokud teda hledáte i pánskou variantu této řady, můžete vyzkoušet právě tuto čistící Antidandruff s rozmarýnem a vrbovou kůrou.

Stylingové přípravky také stojí za zmínku. Oblíbila jsem si uhlazující kakaové máslo, které použijete nakonec na uhlazení vlasů po vyfoukání. Ta vůně je dokonalá, vždy jsem ho chtěla sníst a jednou to třeba fakt udělám 😀

 

 

Pokud by vás zajímalo více – sledujete můj instagram. Najdete tam videa z procedůry a více informací o salonu.

Neváhejte se ozvat majitelce salónu Jitce. Jíťa je fakt moc fajn a je připravená vám zodpovědět všechny otázky, doporučit vám správnou řadu a poradit vám.

ODKAZ NA JEJÍ WEBOVÉ STRÁNKY, KDE NAJDETE KONTAKT JE   ZDE 

! BRZY VYHLÁSÍME NA MÉM INSTAGRAMU SOUTĚŽ O SPA PROCEDŮRU, KDE SI BUDETE MOCI PRODUKTY VYZKOUŠET ! TAK TO SLEDUJ !

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..