SUMMER : ŠVÝCARSKO

Je tady léto a všichni někam výletí, nic pořádně nefunguje prostě maňana. Červenec, zevlenec. Ano, taky mám trošku velký zpoždění se článkama ale bohužel můj zevlenec byl opravdu vydatný takže jsem nestihla udělat vůbec nic. Ani napsat pro vás včas článek. Díky tomu, že jsem ho ale nestihla napsat včas, jsem měla dost času na to, abych si uvědomila, jak moc je důležité někdy nechat povinnosti odpočinout. Pochopíte souvislosti a sebe samotný. Někdy. Mě to zrovna vyšlo.

Doufám, že vám nevadí, že vás nezahltím tipama a rezencema restaurací a barů. My jsme totiž jeli do Švýcarska za kamarády a odpočinkem. Bylo to něco tak úžasného. Cítila jsem se tam celý víkend tolik šťastná a bezstarostná. Zjistila jsem, jak moc je důležité někdy od všeho utéct. Klidně i když se vám to úplně nehodí nebo máte před sebou důležité akce. Rozumné důvody proč zůstat doma najdete vždycky. Tak je nehledejte a vyjeďte si na víkend pryč. Kamkoli, jen tak, prostě jeďte.

Horký den, dálnice a dobrodružství před náma. Když na ten výlet teď vzpomínam, bavila mě i ta cesta tam. Nemusela jsem řídit, pozorovala krásná auta na neměcké dálnici a těšila se na to co nás ve švajcu čeká.

ZURICH. LUXUSNÍ A VZNEŠENÉ MĚSTO ZE KTERÉHO SÁLAJÍ PENÍZE A STYL. KAM SE HRABE NEW YORK DÁMY. TY OUTFITY BOHATÝCH ŠVÝCAREK BYLY PŘESNĚ JAKO Z NOVÉHO VYDÁNÍ VOUGE.

Ve Vuittonkách se nosí v Zurichu pórek. Zároveň ale s úctou a pokorou, jak to má být. 😀

Původně jsme se těšili že si na Bahnhof štráse zajdeme do Gucciho pro hodinky. Nakonec nás ale nepříjemná prodavačka vyštípala a taky jsme zjistili že tu žádné neprodávají. Zlatá Praha ( golden Prague).

Jinak jsem ale žasla. Tak pozitivní energie vanula ulicemi. Všechno tak čisté a lákavé. Tolik krásných obchůdků a bister. Vím, že si jednou za  hodně hodně moc milionů, koupím si v centru Zurichu byteček.

Nakonec jsme si teda dárek nepřivezli ale zato jsme si užili nádherný víkend s přáteli. Byli se koupat v různých jezerech a půjčili si šlapadla. Koupili si vodu za 12 euro a ochutnali ty nejlepší veggie burgry na grilu. Vlastně jsme se šíleně moc flákali, přežírali se dobrůtkama a chytali bronz.

Někdy je třeba jen tak někam utéct s lidma které máte rádi. Vypnou a zarelaxovat. Nikomu nedohazovat tipy ani nešířit moudra. Prostě být easy jako tenhle článek a nervat věci přes koleno. Zevlenec je zevlenec. Počítejte s tím, že moc práce neuděláte. No a co. Někdy se to přece smí ne? Protože nikdy nevíte co vám odpočinek přinese. Nápad, setkání, novou energii. Buďte zdravě sobečtí a myslete na sebe. To znamená že se máte rádi. Když máte rádi sebe, máte rádi i ostatní. Pravá láska pochází ze sebe lásky. Tak je to!

Čert vem (doslova prosím) mojí 2 kilovou nadváhu. Zanedbaný blog a nahromaděné složenky.

Ono se to prostě všechno někdy neposere.

PS. Tento článek je věnovaný všem disciplinovaným, pilným, zodpovědným a cílevědomým lidem.

POKUD CHCETE VĚDĚT KDE VŠUDE JSME SE KOUPALI, NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ 🙂

LOVE YOU ALL .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..