ÚVODEM

Také na vás podzim působí tak zvláštním čarodějným dojmem? Přestože jsem lvice, kterým je předurčeno milovat léto, miluju podzim a zimu ještě o něco víc.

Podzim je časem změn, rekapitulace celého roku, zrychlování a dokončování rozjetých projektů a vyhlížení nové dobrodružné cesty. . . Cítíte to stejně?

Právě teď si plně uvědomuju jak intenzivně a pravdivě mě baví život. Příjmám a respektuju všechny zkoušky a cesty. Občas ale taky propadnu temným myšlenkám a lehký depce. Víte jaká je definice deprese? Neschopnost prožívat radost!

S PRAVDOU VEN

Musím se vám přiznat . . .

Mám teď období, kdy nesnáším svůj šatník, mám pocit že mi nic nesluší, cítím se  ve všem tlustá a hnusná.

Musím se tomu i zároveň trošku smát, protože tohle je podle mě nějaký závratný ženský hormon v těle, co má za úkol nám znepříjemňovat život blbostma. Tady ale vidíte jak moc je pro náš vnitřní klid, harmonii a seberealizeci, je důležitý cítit se dobře, krásně, sexy a zdravě. Oblečení je na tom všem velmi důležitá součást.

ROZHODLA JSEM SE SVOJE POCITY PROZKOUMAT A ZJISTIT PŘÍČINY

Právě teď v životě procházím docela zásadním vnitřním převratem. Začíná se mi rýsovat cesta, kterou jsem  dost dlouho hledala.Vím jaké kroky teď musím podstoupit. Oslavila jsem 23 narozeniny a cítím se staře. Nabrala jsem 3 kila ještě k těm 5ti co mám navíc, takže teď nesmím jíst co chci a kdy chci. Ráno si slíbím že vstanu včas a půjdu běhat ale nejdu a pak mám rozhozený celý program a stresuju se. To se projeví hlavně při oblékání v šatně, když se potřebuji rychle připravit na schůzky a natáčení.

Abych to shrnula, hlavním důvodem mého nekamarádění se s obsahem mé současné šatny je, že jsem během roku nějakým svým důležitým kouskem dospěla a většina mého oblečení semnou už nekoresponduje tolik jako dřív. Cítím, že se mi mění styl oblékání, měním se hlavně já.

ŘEŠENÍ?

Nebudu s tím bojovat, nebudu řešit kolik to stálo peněz. Přijmu to jako chlap (haha) a vytřídím  všechno, co už mojí osobnost nepodporuje.  NE, nebudu přece žít s věcma, které mi nedělají radost a nesouvisí semnou. Už několik dní, pečlivě sedím v šatně, zkouším co mi sluší, zkouším v čem se jak cítím a proč. Zanechám jenom stoprocentní basic kousky a až přijde ta pravá chvíle, transformuju svůj šatník na level se kterým budu spokojená. Myslím si, že je to důležitý životní krok a tak ho s láskou příjmám.

KAM S OBLEČENÍM?

Většina mého oblečení je ze Zary, Manga, Bershky, Neměcka, Ameriky… Jsou to prostě kousky které by neměli skončit v kontejneru. Proto jsem se rozhodla, že ty obyčejné kousky krásně zabalím a pošlu do dětského domova a ty skoro nové, trendy kousky pečlivě připravím pro další majitelky.

. . .VŠECHNO MOJE KRÁSNÉ OBLEČENÍ KTERÉ UŽ MI NEDĚLÁ RADOST BUDE DOSTUPNÉ TRVALE OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE VE STYLOVÉM SECOND HANDU JUNE  . . . .

  • ODKAZ NA STYLOVÝ SECOND HAND ZDE 
  • PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT NA SKVĚLOU MÓDNÍ UDÁLOST PRÁVĚ V JUNE DNE 21.10.2017 KDY UŽ TAM BUDOU VŠECHNY MOJE KOUSKY ZE ŠATNÍKU K PRODEJI ODKAZ ZDE 

 

ZÁVĚREM

Chci říct, že nikdo není dokonalý, všichni máme sebedestruktivní pocity. Někdy je důležité najít si na sebe čas a zjistit proč..HLEDAT hluboko v sobě odpovědi na otázky. Vždy je tam najdete.

Styl jakým se oblékáme prezentuje světu kdo jsme, kam jdeme. PODPORUJE NEBO ZABÍJÍ NAŠE VNITŘNÍ SCHOPNOSTI. Nepodceňujte práci na svém zevnějšku. Není nic povrchnějšího než povrchem opovrhovat. Pokud cítíte, že váš život není šťastný a na správném místě, začněte tím, že se podíváte na své oblečení. Jaké nosíte materiály? Kolik peněz a času věnujete sama sobě? Máte oblečení, které máte strach předat někomu dalšímu? Zbavte se strachu a jděte pocitu štěstí naproti. Je statisticky dokázáno, že lidé, kteří rozumí svému stylu oblékání a umí správně do oblečení investovat jsou úspěšnější ve vztazích i práci. Možná začněte tím, že popřemýšlíte jak by jste se chtěli oblékat, v jakých kouskách se cítíte dobře, v jakých barvách a proč? Vezměte si na to času kolik potřebujete, až se najdete ve své vizi, nemějte strach udělat velký krok!

KABÁT / RIVER ISLAND

ŠATY/ H&M

BARET / TONAK

KOZAČKY / ZARA

KABELKA / LOUIS VUITTON

S LÁSKOU JÁ

 

Je tady další díl módní proměny, kterou jsme začali točit pro televizi Jéčko společně s vyhlášeným kadeřníkem Michalem Moučkou a zkušenou make-up artist s Evou Vodňanskou.

Rozhodla jsem se, že vám v dnešním článku ukážu co se děje během proměn, jak to celé probíhá a co v krátkém sestřihu který běží v televizi rozhodně nepostřehnete.

Co se mojí části práce týče – jsem moderátorka a módní stylistka nového pořadu. Můžu vám říct že už několikrát jsem teda měla pocit hodně silnýho burn out syndromu protože vybírat hadry na natáčení (což je ještě trošku jiná disciplína než personal styling) v Českých Budějovicích je absolutní šílenství. Vlastně jedinej velkej obchod kterej tady u nás máme je H&M, kde se ještě k tomu na marketingu v kanceláři rozhodli, že budou trpět sociální fóbií. Nedá se tam dovolat a na stopadesátej mejl mi stále nepřišla odpoveď. Takže i z toho nejvíc mála co tady je, mám na výběr ještě míň.

Jo, si chci trošku postěžovat a doufám že si tady už lidi vyndaj hlavy ze zadku a otevřou nějaký pořádný obchody protože jinak se jihočeši z toho zakrnění proberou za hoodně hoodně dlouho.

Každopádně, rvu se jako lev a vybírám co se dá i z toho mála co jde a doufám že se časem naše situace zlepší…

Kadeřnictví Michala Moučky kde natáčíme je nádherný… Fotogenický, prostorný a má styl. Výherce do proměny vybíráme podle několika faktorů. Určitě si daná osoba musí proměny velice vážit a toužit po ní protože naše práce za normálních okolností není levná záležitost a také chceme, aby byla opravdu efektivní nejen pro kameru a diváky ale hlavně pro toho, koho proměňujeme. Chceme, aby jste díky tomu začali přemýšlet o tom, jak se o sebe starat, pomůžeme vám, poradíme. Celý náš tým totiž cítí tuhle práci jako poslání. Nesmírně nás to baví a doopravdy chceme náš národ změnit, ukázat všem jak moc je důležité to jak vypadáme. Ukazujete tím totiž světu kdo jste a formuje se podle toho váš život a úspěch. Tak to prostě je.

 

Tento týden jsme proměňovali Leonu, práce na proměně byla velice náročná a trvala skoro 8 hodin. Michal nejdříve musel skoro 2 hodiny stahovat zelený nádech v blond vlasech, který díky zničeným vlasům šel hodně špatně dolů. Potom vybíral správný odstín tak, aby maximálně vyhovoval. Vybírání oblečení v Gejtu rozhodně nebylo snadné aby to ve finále nějak vypadalo a make-up pro zapadlejší oči které Lea má dal Evě taky hodně zabrat.

Na nový díl se můžete těšit už dneska na TV Jéčko kde uvidíte kompletní výsledek a průběh proměny. Pokud by jste se i vy, chtěli stát novým člověkem, určitě se nebojte mně kontaktovat.