DLOUHÉ MAXI ŠATY, KTERÉ SLUŠÍ KAŽDÉ Z NÁS

ÚVODEM

Často se u svých klientek setkávám s různými předsudky ohledně dlouhých šatů. Některé chtějí nosit co nejkratší, protože tvrdě dřou na svojí postavě a chtějí to následně i světu co nejvíc ukazovat. Jiné mají zase pocit, že jim váha ani výška nedovoluje nosit šaty a myslí si, že jim nesluší žádné. ZKUSTE si pořídit takové, které jste pravděpodobně ještě nikdy neměla na sobě. Třeba maxi délku. Uvidíte, že vás slušivost dlouhých šatů velmi mile překvapí. Musíte ale zvolit ty správné. A jak na to? Nepřestávat hledat a vyzkoušet co nejvíc.

Pokud budete šaty vybírat správně, věřte mi, že se brzy stanou vaším nejoblíbenějším kouskem v šatníku.

Já jsem svoje maxi šaty taky dlouho hledala. Vím, že někdy je lepší počkat na ty pravé, než vzít hned za každou cenu ty první, které objevíte. Stejně jako s hledáním té pravé lásky. Pokud se vám ale líbí a cítíte, že jsou to ty pravé, zbytečně neváhejte a kupujte.

Mám tak obrovskou radost, že jsem ty svoje konečně objevila. Mám chuť je nosit pořád a všude dokonce i  doma. Přesně podle takových pocitů poznáte, že jste udělaly správně.

Taky to byla láska na první pohled. Byl to první kousek, po kterém jsem šáhla, když jsem vešla do Zary. Jedna slavná blogerka tvrdí, že nejhezčí kousky, mají vystavené vždycky blízko dveří v obchodě v centru místnosti. Zaměřila jsem na to pozornost a musím uznat, že na tom určitě něco bude.. Hlavně pokud jdete jen na kukandu a nepotřebujete nakupovat základní kousky nebo vybavovat celý šatník.

JAK VYBRAT TY SPRÁVNÉ ŠATY?

Řeknu vám, podle čeho jsem vybírala maxi šaty na svůj typ postavy. Vzhledem k tomu, že jsem menší a mám větší vrchní objem, věděla jsem, že nechci šaty, který budou mít stažený pas nebo áčkový střih. Hledala jsem ideální košilový vršek a pak dlouhou volnou nikterak vypasovanou sukni s akorátní délkou. Dlouhý rukáv je u dlouhých šatů pod zimní bundu taky veliký plus. Toužila jsem podvědomě po červených a květinkový vzor, mi k maxi délce nějak automaticky zapadá.

Je velice hezké, když se naučíte občas šaty sepnout širším páskem pokud máte prsa menší, a užším páskem pokud máte prsa větší. Dokonalá univerzálnost těchto šatů je, že je můžete nosit na velmi mnoho událostí. Můžete je kombinovat s teniskama, podpatkama všelijakých typů, kozačky jsou k nim krásný nebo kotníčkový boty taktéž na podpatku nebo bez.

Dají se vzít jen tak do města na schůzky, večírek, rande, večeři, oslavu,.. prostě je miluju a chci je nosit všude 😀

ŠATY – ZARA

KOZAČKY NAD KOLENA – ZARA

LEDVINKA – ZARA

KOŽENKOVÁ BUNDA – ZARA

CAPITAN HAT – ZARA

RTĚNKA – MAC 628 TROPIC TONIC

 Věřte mi, že jdou nastajlovat na úplně všechny typy postav, když zvolíte správný střih, vzor a délku. Taky se co nejvíc řiďte vlastním radostným pocitem. Tančíte si v šatech v kabince a představujete si, kam si je oblečete a s čím nakombinujete? Pak jste asi objevila ty správné a berte je 🙂

KDE HLEDAT ONLINE?

ZOOT.CZ 

ASOS.COM

NA-KD.COM

RESERVED.COM