ÚVODEM

Také na vás podzim působí tak zvláštním čarodějným dojmem? Přestože jsem lvice, kterým je předurčeno milovat léto, miluju podzim a zimu ještě o něco víc.

Podzim je časem změn, rekapitulace celého roku, zrychlování a dokončování rozjetých projektů a vyhlížení nové dobrodružné cesty. . . Cítíte to stejně?

Právě teď si plně uvědomuju jak intenzivně a pravdivě mě baví život. Příjmám a respektuju všechny zkoušky a cesty. Občas ale taky propadnu temným myšlenkám a lehký depce. Víte jaká je definice deprese? Neschopnost prožívat radost!

S PRAVDOU VEN

Musím se vám přiznat . . .

Mám teď období, kdy nesnáším svůj šatník, mám pocit že mi nic nesluší, cítím se  ve všem tlustá a hnusná.

Musím se tomu i zároveň trošku smát, protože tohle je podle mě nějaký závratný ženský hormon v těle, co má za úkol nám znepříjemňovat život blbostma. Tady ale vidíte jak moc je pro náš vnitřní klid, harmonii a seberealizeci, je důležitý cítit se dobře, krásně, sexy a zdravě. Oblečení je na tom všem velmi důležitá součást.

ROZHODLA JSEM SE SVOJE POCITY PROZKOUMAT A ZJISTIT PŘÍČINY

Právě teď v životě procházím docela zásadním vnitřním převratem. Začíná se mi rýsovat cesta, kterou jsem  dost dlouho hledala.Vím jaké kroky teď musím podstoupit. Oslavila jsem 23 narozeniny a cítím se staře. Nabrala jsem 3 kila ještě k těm 5ti co mám navíc, takže teď nesmím jíst co chci a kdy chci. Ráno si slíbím že vstanu včas a půjdu běhat ale nejdu a pak mám rozhozený celý program a stresuju se. To se projeví hlavně při oblékání v šatně, když se potřebuji rychle připravit na schůzky a natáčení.

Abych to shrnula, hlavním důvodem mého nekamarádění se s obsahem mé současné šatny je, že jsem během roku nějakým svým důležitým kouskem dospěla a většina mého oblečení semnou už nekoresponduje tolik jako dřív. Cítím, že se mi mění styl oblékání, měním se hlavně já.

ŘEŠENÍ?

Nebudu s tím bojovat, nebudu řešit kolik to stálo peněz. Přijmu to jako chlap (haha) a vytřídím  všechno, co už mojí osobnost nepodporuje.  NE, nebudu přece žít s věcma, které mi nedělají radost a nesouvisí semnou. Už několik dní, pečlivě sedím v šatně, zkouším co mi sluší, zkouším v čem se jak cítím a proč. Zanechám jenom stoprocentní basic kousky a až přijde ta pravá chvíle, transformuju svůj šatník na level se kterým budu spokojená. Myslím si, že je to důležitý životní krok a tak ho s láskou příjmám.

KAM S OBLEČENÍM?

Většina mého oblečení je ze Zary, Manga, Bershky, Neměcka, Ameriky… Jsou to prostě kousky které by neměli skončit v kontejneru. Proto jsem se rozhodla, že ty obyčejné kousky krásně zabalím a pošlu do dětského domova a ty skoro nové, trendy kousky pečlivě připravím pro další majitelky.

. . .VŠECHNO MOJE KRÁSNÉ OBLEČENÍ KTERÉ UŽ MI NEDĚLÁ RADOST BUDE DOSTUPNÉ TRVALE OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE VE STYLOVÉM SECOND HANDU JUNE  . . . .

 • ODKAZ NA STYLOVÝ SECOND HAND ZDE 
 • PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT NA SKVĚLOU MÓDNÍ UDÁLOST PRÁVĚ V JUNE DNE 21.10.2017 KDY UŽ TAM BUDOU VŠECHNY MOJE KOUSKY ZE ŠATNÍKU K PRODEJI ODKAZ ZDE 

 

ZÁVĚREM

Chci říct, že nikdo není dokonalý, všichni máme sebedestruktivní pocity. Někdy je důležité najít si na sebe čas a zjistit proč..HLEDAT hluboko v sobě odpovědi na otázky. Vždy je tam najdete.

Styl jakým se oblékáme prezentuje světu kdo jsme, kam jdeme. PODPORUJE NEBO ZABÍJÍ NAŠE VNITŘNÍ SCHOPNOSTI. Nepodceňujte práci na svém zevnějšku. Není nic povrchnějšího než povrchem opovrhovat. Pokud cítíte, že váš život není šťastný a na správném místě, začněte tím, že se podíváte na své oblečení. Jaké nosíte materiály? Kolik peněz a času věnujete sama sobě? Máte oblečení, které máte strach předat někomu dalšímu? Zbavte se strachu a jděte pocitu štěstí naproti. Je statisticky dokázáno, že lidé, kteří rozumí svému stylu oblékání a umí správně do oblečení investovat jsou úspěšnější ve vztazích i práci. Možná začněte tím, že popřemýšlíte jak by jste se chtěli oblékat, v jakých kouskách se cítíte dobře, v jakých barvách a proč? Vezměte si na to času kolik potřebujete, až se najdete ve své vizi, nemějte strach udělat velký krok!

KABÁT / RIVER ISLAND

ŠATY/ H&M

BARET / TONAK

KOZAČKY / ZARA

KABELKA / LOUIS VUITTON

S LÁSKOU JÁ

ÚVODEM 

Vítám vás u dalšího inspirativního článku. Mám teď tolik práce a skvělých pracovních nabídek, že ani nestíhám dělat to, co mě z toho všeho baví nejvíc. Vytvářet pro vás články na blog. Není to výmluva ani se nechci litovat. Jsem teď moc šťastná a vděčná za všechny skvělé lidi, nové příležitosti a inspirativní spolupráce. Jsem si  jistá, že to brzy oceníte i vy,.. čtenáři 🙂

Dneska bych se vámi chtěla podělit o pár triků jak nakupovat v sekáčích a proč vlastně.

Když jsem se poprvé sešla s majitelkou stylového second handu JUNE, bylo mi jasné, že tahle stylově oblečená kočka o módě lecos ví, a její obchod bude nabušenej samejma stylovkama. Právě proto, mi byla čest domluvit se s Lenkou  na budoucí spolupráci. Chystáme spolu pro vás veliké a energické projekty plné módy, inspirace a zábavy, takže se máte určitě na co těšit.

No a teď k té praktické části.

Být oblečená dobře, neznamená být oblečená draze. Naopak! Eso v rukávu všech Francouzek je, kombinovat levné oblečení s tím luxusním. Přesně to je ta cesta, kterou se vždy snažím ukázat i svým milovaným klientkám.

V Českých Budějovicích je to s módou veliká bída, co si budeme povídat že? Pár malých značkových butiků, Háemko co nás tu už nikoho nebaví ale vždycky nás zachrání… No… dál nic moc více že jo..

Už právě proto je absolutně skvělé, že můžeme využít stylové sekáče jako je JUNE, a obléknout se do značkových i neznačkových kousků, které zrovna nikde jinde neseženete 🙂

Proč mě okouzlil sekáč JUNE?

 • Lenička je opravdu skvělá. Je to lvice stejně jako já takže je jasné že jsme si okamžitě padli do oka! Miluje svojí práci, dělá jí zodpovědně a dobře.
 • Oblečení které si můžete v JUNE koupit je převážně značkové a ve skvělém stavu. ZARA, MAGO, H&M, TOPSHOP,….
 • Často tam seženete i úplně nové kousky 🙂
 • Krásné doplňky, šperky, hodinky, kabelky. Třeba takhle krásná zdobená kabelka je právě na prodejně dostupná v různých barvách,velikostech a provedeních 🙂
 • Skvělé ceny, pečlivě vybrané a trendy kousky.
 • Majitelka Lenka vše poctivě sama pere a žehlí. Ostatní na tento krok často zapomínají :/

Proč nakupovat v second handech?

 • V této době už seženete v sekáčích často trendy sezóní kousky za skvěle nízké ceny. Basic základní kousky do šatníku nebo i nějaké extravagantní výstřelky.
 • Recyklace. Určitě i tohle je veliký důvod. Je přece hezké dát opuštěnému hezkému oblečení nový domov.
 • Rafinovanost a styl.
 • Bílá košile ze sekáče, roztrhané džíny, černé nízké lodičky a drahá kabelka? To je jeden příklad sexy, stylového kombinování.
 • Adrenalin! Když jsem žila v Berlíně, nedaleko mého bytu byl mega brutální 5 patrový (nekecám) sekáč plný neskutečných věcí. Od norkového kožichu po americké Levisky… Nakupovat tam byl opravdový adrenalin. Nikdy nevíte co na vás v obchodě vykoukne.

Jak nakupovat v second handech?

 • Určitě si dopředu rozmyslete jaký kousek  vám v šatníku chybí a snažte si nakoupit podle toho. Vyhnete se tak zbytečnému utrácení za něco, co následně neunosíte.
 • V sekáči se dají pořídit trendy věci, proto tam vždy zajdu ještě před tím, než jdu nakupovat do běžného řetězce.
 • Sázkou na jistotu vždy budou BASIC KOUSKY (základní jednobarevné prvky jako je sako, kožená bunda, roztrhané džíny, svetry, jednoduchá trička,..). Nebo naopak zkuste hledat extravagantní výrazné prvky které se nosili jednu sezónu a následně po tom byly vyřazené.
 • Sledujte i akce sekáčů na sociálních sítích nebo webu. Často můžete využít speciálních akcí, soutěží nebo nově naskladněných kolekcí.
 • Sekáče jsou ideálním místem, pokud si rády tvoříte své vlastní oblečení.

Celý outfit jsme vybírali společně s Léňou, která skvěle zvládla i roli fotografky 🙂

SUKNĚ / Second Hand JUNE

BOTY / Zara (Second Hand JUNE)

KABELKA / Second hand JUNE

SVETR / SH JUNE

KLOBOUK / SH JUNE

POZOR ! Všechny kousky které jsem měla při focení na sobě jsou právě k prodeji na obchodě.  Tak honem, ať vám je někdo nevykoupí 🙂

MŮJ TIP NA ZÁVĚR? Zkuste začít jednoduchou bílou košilí která vám skvěle padne, jednobarevným kloboukem nebo volným svetrem do kterého se v podzimních dnech krásně zachumláte. Ať vám není zima jako mě při focení téhle krásné sukně.

S láskou JÁ

PS.

21.10. 2017  SOBOTA

je v sekáči JUNE veliká nakupovací událost!! Obchůdek bude plný nových krásných pečlivě vybraných kousků.. K nákupu dostanete dárek a ceny půjdou k ledu… Koukněte se na detailnější informace TADY TADY TADY !!!