ÚVODEM

Tradáá .. Konečně je tady další článek. Že mi to ale trvalo co? Já vím, měla jsem teď totiž fakt docela náročné období. V tom pozitivním slova smyslu. Za těch několik měsíců od nového roku, se stihlo odehrát spoustu věcí. Díky bohům za ně … Budu mít teď mnohem více času na blogování, to jsem přesně potřebovala. Navíc pro vás připravujem s Michalem Mouchou unikátní super cool novej projekt, tak nám držte palce ať to všechno klapne!

DREAM BAG VOL. 2

V dnešním článku, bych se vámi chtěla podělit jak o několik stylingových tipů, které by vám mohly pomoci, pokud ráno pořád bádáte co na sebe, tak i o mojí novou láááásku Gučandu kabelku. Ano, skoro po roce jsem si splnila další veliký holčičí fashion sen. Dlooouho jsem přemýšlela, jakou vlastně si od Gucciho pořídím. Čekala jsem, protože jsem si nebyla moc jistá. Gucci – Marmont je cool ale už je jí fakt kolem mě moc a moc. Navíc se mi přestala líbit ta velká přeska. Do finále se dostala Gucci Padlock, líbila se mi od začátku, jen mě trošku znervózňovala cena kabelky v medium verzi. Když jsem uviděla tuhle limitku s růžovo-červenou kombinací, měla jsem okamžitě jasno. Ta ke mě prostě patří. Navíc s takovou kráskou rozzáříte každej outfit.

ČLOVĚK POTŘEBUJE JENOM TO, CO CHCE.

TIPY

Od té doby, co mám nový šatník se mi kombinují outfity jedna radost. Opravdu. Není nad to mít oblečení dokonale roztřízené podle druhů. Brzy vám sepíšu jak na to, protože to není nic složitého. Pokud ale potřebujete poradit hned, protože každé ráno stepujete u skříně a nic se vám na sobě nelíbí, dám vám dneska pár tipů, jak si ulehčit oblékání, když fakt nevíte co na sebe.

1)Kupte si dokonalé černé kalhoty, které vám padnou a budete se v nich cítit dobře. Tyhle, které mám na sobě já jsou ze Zary. Jsou neskutečně moc pohodlné a hodí se fakt úplně ke všemu. Když ráno nevím co na sebe a nemám náladu být kreativní, sáhnu po nich. K nim zvolte pohodlné tenisky, jakékoli tričko, košili, svetr nebo mikinu. Pokud nechcete jít úplně miminalisticky, protože na to taky vždy nálada není, pohrajte si s doplňky. Barevná kabelka, lodičky, šperky nebo klobouk.

2) Tričko bez výstřihu, volnější a s nápisem.  Tenhle top vás opravdu několikrát zachrání. Vezmete ho pod sako, k džínám a bílím teniskám nebo červeným lodičkám. K tomu malou černou kabelku a jednoduchý hvězdný outfit je na světě.

3) Bílá volná nevypasovaná košile. Pokud chcete vypadat dobře a úplně jednoduše kombinujte bílou košili s bodem 1. je to nesmrtelná klasika, která vás zachraní pokaždé, když ráno budete chvátat.

4) Naučte se oblékat jednoduše a používejte Pinterest. U svých klientek se dost často setkávám s překombinováním oblečení, barev, materiálů. Věřte, že v jednoduchosti bude vždycky krása. Když se naučíme používat v módě jednoduché prvky perfektně a dokonale, neuděláte pak chybu při stajlování extravagatnějších outfitů. Volte jednoduché a klasické střihy, základní barvy. Zapomeňte na vzorované barevné punčocháče, bundy s knoflíkama nebo výrazná loga na kabelkách z předražených butiků na náměstí.  Na mobilní aplikaci Pinterest, můžete hledat inspiraci v oblékání. Vyzkoušejte to 🙂

Svetr – HM

Kalhoty – Zara

Brýle – NO BRAND 

Tričko – HM

Boty – Paul and Bear

Čepice – TONAK

 

 

S láskou JÁ

 

Je tady léto a všichni někam výletí, nic pořádně nefunguje prostě maňana. Červenec, zevlenec. Ano, taky mám trošku velký zpoždění se článkama ale bohužel můj zevlenec byl opravdu vydatný takže jsem nestihla udělat vůbec nic. Ani napsat pro vás včas článek. Díky tomu, že jsem ho ale nestihla napsat včas, jsem měla dost času na to, abych si uvědomila, jak moc je důležité někdy nechat povinnosti odpočinout. Pochopíte souvislosti a sebe samotný. Někdy. Mě to zrovna vyšlo.

Doufám, že vám nevadí, že vás nezahltím tipama a rezencema restaurací a barů. My jsme totiž jeli do Švýcarska za kamarády a odpočinkem. Bylo to něco tak úžasného. Cítila jsem se tam celý víkend tolik šťastná a bezstarostná. Zjistila jsem, jak moc je důležité někdy od všeho utéct. Klidně i když se vám to úplně nehodí nebo máte před sebou důležité akce. Rozumné důvody proč zůstat doma najdete vždycky. Tak je nehledejte a vyjeďte si na víkend pryč. Kamkoli, jen tak, prostě jeďte.

Horký den, dálnice a dobrodružství před náma. Když na ten výlet teď vzpomínam, bavila mě i ta cesta tam. Nemusela jsem řídit, pozorovala krásná auta na neměcké dálnici a těšila se na to co nás ve švajcu čeká.

ZURICH. LUXUSNÍ A VZNEŠENÉ MĚSTO ZE KTERÉHO SÁLAJÍ PENÍZE A STYL. KAM SE HRABE NEW YORK DÁMY. TY OUTFITY BOHATÝCH ŠVÝCAREK BYLY PŘESNĚ JAKO Z NOVÉHO VYDÁNÍ VOUGE.

Ve Vuittonkách se nosí v Zurichu pórek. Zároveň ale s úctou a pokorou, jak to má být. 😀

Původně jsme se těšili že si na Bahnhof štráse zajdeme do Gucciho pro hodinky. Nakonec nás ale nepříjemná prodavačka vyštípala a taky jsme zjistili že tu žádné neprodávají. Zlatá Praha ( golden Prague).

Jinak jsem ale žasla. Tak pozitivní energie vanula ulicemi. Všechno tak čisté a lákavé. Tolik krásných obchůdků a bister. Vím, že si jednou za  hodně hodně moc milionů, koupím si v centru Zurichu byteček.

Nakonec jsme si teda dárek nepřivezli ale zato jsme si užili nádherný víkend s přáteli. Byli se koupat v různých jezerech a půjčili si šlapadla. Koupili si vodu za 12 euro a ochutnali ty nejlepší veggie burgry na grilu. Vlastně jsme se šíleně moc flákali, přežírali se dobrůtkama a chytali bronz.

Někdy je třeba jen tak někam utéct s lidma které máte rádi. Vypnou a zarelaxovat. Nikomu nedohazovat tipy ani nešířit moudra. Prostě být easy jako tenhle článek a nervat věci přes koleno. Zevlenec je zevlenec. Počítejte s tím, že moc práce neuděláte. No a co. Někdy se to přece smí ne? Protože nikdy nevíte co vám odpočinek přinese. Nápad, setkání, novou energii. Buďte zdravě sobečtí a myslete na sebe. To znamená že se máte rádi. Když máte rádi sebe, máte rádi i ostatní. Pravá láska pochází ze sebe lásky. Tak je to!

Čert vem (doslova prosím) mojí 2 kilovou nadváhu. Zanedbaný blog a nahromaděné složenky.

Ono se to prostě všechno někdy neposere.

PS. Tento článek je věnovaný všem disciplinovaným, pilným, zodpovědným a cílevědomým lidem.

POKUD CHCETE VĚDĚT KDE VŠUDE JSME SE KOUPALI, NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ 🙂

LOVE YOU ALL .