Ideální kosmetiku stále hledám a ještě jsem nenašla žádnou, u které bych trvale vydržela. Pořád testuju novinky a objevuju nové značky. U každé si najdu nějaký oblíbený produkt, který začnu používat a nedám na něj dopustit. To samé přesně můžu říct i o kosmetických salonech.

Kosmetický salon Jiřiny Kubátové, už jsem vám v jedou tady na blogu doporučovala, používá přírodní kosmetiku a je nejlepší na permanentní make-up a depilace. Jsem ráda že jsem jí objevila, protože opravdu potřebuji svým čtenářům i klientkám někoho doporučovat, když se mě ptají, kam mají jít.

Tentokrát vám chci ale představit novou kosmetiku, která se ke mě dostala. U Michala Moučky ve vlasovém studiu krásná beauty terapeutka Míša, otevřela svojí derma laboratoř. Používá kosmetiku DERMALOGICA. Tahle značka pochází z Ameriky a na našem trhu se začíná proslavovat hlavně posledním rokem. Už jsem jí několikrát zahlédla na instagramu mojich oblíbených blogerek ale nějak mě nikdy nezaujala natolik, abych ji vyzkoušela. A to byla chyba!!

Když jsem  dostala nabídku natočit u Michala díl o jeho nové kosmetické sekci, s velkou zvědavostí jsem uléhala k Míše na pohodlné křeslo a čekala, co na mě Dermalogica vykouzlí.

Celý proces byl velice příjemný odkaz na video najdete zde  .

Míša na mě pracovala přes hodinu a použila několik přípravků. Výsledek ošetření byl dokonalej, a můžu vám říct, že mi ještě zatím žádná kosmetika tolik nevyhovovala. Je super vědět, že jste konečně objevili to správné pro vás, s čím jste spokojeni na 100%. Nedávno jsem ale slyšela, že je u některých typů pleti dobré, kosmetické značky střídat, protože každá funguje jenom chvilku, a když si na ni pleť zvykne, přestanete účinky vstřebávat. Tak uvidíme, jestli nebudu jedna z těchto typů ale zatím je pro mě Dermalogica TOP!

Po zveřejnění této fotky na instagramu, kde jsem Dermalogicu vychválila, jsem dostala možnost, vyzkoušet několik produktů i doma.

Začala bych tímto balmem, který je pro Dermalogicu ikonickým produktem. Na odličování je to absolutní bomba, navíc masážní a čistící nástavec výborně pleť prokrví. Jenom doporučuji neodličovat balmem oční okolí, nebo velice opatrně, docela jsem si pobrečela.

Odkaz na produkt ZDE 

Další produkt, který mi Dermalogica poslala, je jemný práškový exfoliant. Je to něco jako peeling, který můžete používat každý den a zajistí bezchybné a hloubkové vyčištění vaší pleti.

Odkaz na produkt ZDE 

Mě osobně teda mnohem více vyhovoval ten, který není zaměřený na boj se stárnutím. Zkoušela jsem ho u Míši v salonu a je absolutně boží. Takže pokud nepatříte do kategorie 35 plus , doporučila bych vám zvolit tento.

Odkaz na produkt ZDE 

Tohle selfie jsem si udělala hned po kosmetice u Míši. Žádné úpravy, žádný filtr. Takhle hezky a krásně jsem se cítila a moje pleť opravdu jásala. Příště jdu k Míše na chemický peeling od Dermalogicy, tak sledujte můj instagram, o všem vám tam napíšu.

Michaela Lukschová vám při ošetření určitě velmi ráda poradí, jaké produkty z jaké řady by jste si měli přesně pro svojí pleť pořídit.

Objednat se můžete u Michaely na telefoním čísle 602 683 166 

 

S LÁSKOU JÁ