Mám tady pro vás fotoreport z fashion show, která proběhla v rámci festivalu Město lidem, lidé městu 1.9.2018

Chtěla bych nesmírně poděkovat organizátorům za důvěru, kterou do mě a mého týmu vložili, za obrovskou příležitost vytvořit něco velkého tady u nás!

Vzhledem k deštivému počasí jsem se v sobotu ráno probouzela s hrůzou a strachem, že se celá fashion show bude muset zrušit. Zabojovali jsme a zvládli jsme to. Vy jste přišli a podpořili nás. Z celého srdce vám děkuji, za velkou účast, bylo vás hodně, atmosféra byla skvělá a my můžeme mít pocit dobře odvedené práce.

Nesmírně si vážím důvěry hair mastra Karla Dražana. Práce celého jeho týmu na place byla bezchybně profesionální, výkon na modelkách velkolepý. Děkuju! 

Strašně moc mě mrzí, že nemám na fotkách největší osobní podporu, která zastupovala v ty nejtěžší dny moje nohy, ruce a mozek. Alice Ali se mnou přehlídku moderovala, stylovala se mnou náš kontroverzní #vouguspart a podporovala mě jak nejvíc jen mohla! Alice, fotky se asi nedočkáme ale přesto tě miluju a děkuju!

Iva Ovečka s Lenkou Dostálovou – stylisky, které celý den odváděli jen tu nejlepší a nejprofesionálnější práci. Když jsem měla hlavu v pejru a soustředila se na moderování, ony dvě se popraly s tím největším chaosem z celého dne. Zvládly dokonale a bezchybně nápor převlékání, střídání butiků a dohoto kontrolovaly kvalitu a styling. Kdyby Iva nezaběhla pro bílé vysoké ponožky, náš Vougus by nebyl Vougusem, takže holky – máte můj největší obdiv a velké díky! Smekám před váma, zvládly jste to bravurně!

Monika Urban  dokonale a čistě nalíčila všem 10 modelkám  skvělej make-up. Pro mě potvrzení, že jsem si vybrala tu nejlepší, kterou jsem mohla!

Dále bych chtěla poděkovat všem modelkám a modelům, za skvělej profesionální přístup. Hostující modelky z pražšké  Pure Model to dorazily svojí nesmírnou originalitou. Vážím si toho, že jsem vás tam mohla mít v téhle sestavě, tleskám a děkuji! Děkuju jmenovitě i Báře Kotalíkové, úspěšné blogerce, která se rozhodla podpořit náš projekt a byla skvělá modelka.

Fotografie zachytil JAN NOVÁK, na video reportu právě pracují kluci z Promovie! Vám patří také veliké díky!

DJ – Ramel je náš další jihočeskej poklad. Kdo jinej by to zvládnul lépe? Ta atmosféra, kterou na přehlídce zhudebnil je pro mě  nejvíc! Gracias!!

Taneční vystoupení NG -Dance crew bylo  skvělý já měla husinu! Jak jinak, jste prostě nejlepší! Díky vám všem 🙂

Baletka Rosa z Jihočeského divadla zase předvedla dechberoucí improvizaci v autorských šatech z dílny úspěšné Terezy Sabáčkové.

Velké díky patří i všem butikům a návrhářce Terezce Sabáčkové, náš Vougus byl kompletně vytvořený z nejvíc stylového second handu ve měste – ZE SLONA –  obrovské díky posílám i úžasné paní majitelce.

 

#štendr

#monikaurbanmua

#puremodel

#puremodelkanka

#detail

#kareldrazan

#BKBLOG

#dog

#romanporadek

#higheels

#palermoboy

#dominikaK

 

#puremodel

#djramelking

#diesel

#ngdancecrew

#d.i.m.

#southelements

#subform by D.I.M

#blackhandsby JAKUB ŠŤASTNÝ

#PERFECTION

#VOUGUS by D.I.M.

#VOUGUS II.

#VOUGUS BY Jakub Šťastný

#flow

#rosabalet

#moment

#artfashion

 

MODELKY : Dominika Košťálová, Denisa Korešová, Valerie Mikešová, Hana Pouzarová, Kačka Macháčková, Bára Kotalíková, Kanka V. , Lucie N. , Tereza Ž, Anna Š.

MODELOVÉ :  Jakub Šťastný, Martin Helmich, Roman Pořádek, Václav Mráz, D.I.M, Calogero Pace.

STYLING : IVA OVEČKA, LENKA DOSTÁLOVÁ, ALICE ALI, CLAUDIA SIMON

HAIR STYLING : KAREL DRAŽAN MIRACLE TEAM

MUA : MONIKA URBANOVÁ

MUSIC : DJ-RAMEL

FASHION : TONAK, TEREZA SABÁČKOVÁ, KATCHASTORE, DIESEL, SOUTH ELEMENTS, KOSHILESS, TVORBOU, VOUGUS, SUBFORM

DANCE ART : ROSA MARIA PACE , NG DANCE CREW

FINANCOVÁNO : MĚSTO LIDEM, LIDÉ MĚSTU

REPORT : JAN NOVÁK ( TYTO FOTKY JEHO DÍLO, VELIKÉ DÍKY JANE! ) , PROMOVIE, KAMERAMANDAN

MODEROVALY : ALICE ALI – CLAUDIA SIMON

Nakonec děkuju vesmíru, za tu možnost pracovat na tom, co nás baví, mít možnost projevit svoje cítění a inspirovat se….

Těším se na vás zase brzy!

 

 

ÚVODEM

Také na vás podzim působí tak zvláštním čarodějným dojmem? Přestože jsem lvice, kterým je předurčeno milovat léto, miluju podzim a zimu ještě o něco víc.

Podzim je časem změn, rekapitulace celého roku, zrychlování a dokončování rozjetých projektů a vyhlížení nové dobrodružné cesty. . . Cítíte to stejně?

Právě teď si plně uvědomuju jak intenzivně a pravdivě mě baví život. Příjmám a respektuju všechny zkoušky a cesty. Občas ale taky propadnu temným myšlenkám a lehký depce. Víte jaká je definice deprese? Neschopnost prožívat radost!

S PRAVDOU VEN

Musím se vám přiznat . . .

Mám teď období, kdy nesnáším svůj šatník, mám pocit že mi nic nesluší, cítím se  ve všem tlustá a hnusná.

Musím se tomu i zároveň trošku smát, protože tohle je podle mě nějaký závratný ženský hormon v těle, co má za úkol nám znepříjemňovat život blbostma. Tady ale vidíte jak moc je pro náš vnitřní klid, harmonii a seberealizeci, je důležitý cítit se dobře, krásně, sexy a zdravě. Oblečení je na tom všem velmi důležitá součást.

ROZHODLA JSEM SE SVOJE POCITY PROZKOUMAT A ZJISTIT PŘÍČINY

Právě teď v životě procházím docela zásadním vnitřním převratem. Začíná se mi rýsovat cesta, kterou jsem  dost dlouho hledala.Vím jaké kroky teď musím podstoupit. Oslavila jsem 23 narozeniny a cítím se staře. Nabrala jsem 3 kila ještě k těm 5ti co mám navíc, takže teď nesmím jíst co chci a kdy chci. Ráno si slíbím že vstanu včas a půjdu běhat ale nejdu a pak mám rozhozený celý program a stresuju se. To se projeví hlavně při oblékání v šatně, když se potřebuji rychle připravit na schůzky a natáčení.

Abych to shrnula, hlavním důvodem mého nekamarádění se s obsahem mé současné šatny je, že jsem během roku nějakým svým důležitým kouskem dospěla a většina mého oblečení semnou už nekoresponduje tolik jako dřív. Cítím, že se mi mění styl oblékání, měním se hlavně já.

ŘEŠENÍ?

Nebudu s tím bojovat, nebudu řešit kolik to stálo peněz. Přijmu to jako chlap (haha) a vytřídím  všechno, co už mojí osobnost nepodporuje.  NE, nebudu přece žít s věcma, které mi nedělají radost a nesouvisí semnou. Už několik dní, pečlivě sedím v šatně, zkouším co mi sluší, zkouším v čem se jak cítím a proč. Zanechám jenom stoprocentní basic kousky a až přijde ta pravá chvíle, transformuju svůj šatník na level se kterým budu spokojená. Myslím si, že je to důležitý životní krok a tak ho s láskou příjmám.

KAM S OBLEČENÍM?

Většina mého oblečení je ze Zary, Manga, Bershky, Neměcka, Ameriky… Jsou to prostě kousky které by neměli skončit v kontejneru. Proto jsem se rozhodla, že ty obyčejné kousky krásně zabalím a pošlu do dětského domova a ty skoro nové, trendy kousky pečlivě připravím pro další majitelky.

. . .VŠECHNO MOJE KRÁSNÉ OBLEČENÍ KTERÉ UŽ MI NEDĚLÁ RADOST BUDE DOSTUPNÉ TRVALE OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE VE STYLOVÉM SECOND HANDU JUNE  . . . .

  • ODKAZ NA STYLOVÝ SECOND HAND ZDE 
  • PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT NA SKVĚLOU MÓDNÍ UDÁLOST PRÁVĚ V JUNE DNE 21.10.2017 KDY UŽ TAM BUDOU VŠECHNY MOJE KOUSKY ZE ŠATNÍKU K PRODEJI ODKAZ ZDE 

 

ZÁVĚREM

Chci říct, že nikdo není dokonalý, všichni máme sebedestruktivní pocity. Někdy je důležité najít si na sebe čas a zjistit proč..HLEDAT hluboko v sobě odpovědi na otázky. Vždy je tam najdete.

Styl jakým se oblékáme prezentuje světu kdo jsme, kam jdeme. PODPORUJE NEBO ZABÍJÍ NAŠE VNITŘNÍ SCHOPNOSTI. Nepodceňujte práci na svém zevnějšku. Není nic povrchnějšího než povrchem opovrhovat. Pokud cítíte, že váš život není šťastný a na správném místě, začněte tím, že se podíváte na své oblečení. Jaké nosíte materiály? Kolik peněz a času věnujete sama sobě? Máte oblečení, které máte strach předat někomu dalšímu? Zbavte se strachu a jděte pocitu štěstí naproti. Je statisticky dokázáno, že lidé, kteří rozumí svému stylu oblékání a umí správně do oblečení investovat jsou úspěšnější ve vztazích i práci. Možná začněte tím, že popřemýšlíte jak by jste se chtěli oblékat, v jakých kouskách se cítíte dobře, v jakých barvách a proč? Vezměte si na to času kolik potřebujete, až se najdete ve své vizi, nemějte strach udělat velký krok!

KABÁT / RIVER ISLAND

ŠATY/ H&M

BARET / TONAK

KOZAČKY / ZARA

KABELKA / LOUIS VUITTON

S LÁSKOU JÁ