Mám tady pro vás fotoreport z fashion show, která proběhla v rámci festivalu Město lidem, lidé městu 1.9.2018

Chtěla bych nesmírně poděkovat organizátorům za důvěru, kterou do mě a mého týmu vložili, za obrovskou příležitost vytvořit něco velkého tady u nás!

Vzhledem k deštivému počasí jsem se v sobotu ráno probouzela s hrůzou a strachem, že se celá fashion show bude muset zrušit. Zabojovali jsme a zvládli jsme to. Vy jste přišli a podpořili nás. Z celého srdce vám děkuji, za velkou účast, bylo vás hodně, atmosféra byla skvělá a my můžeme mít pocit dobře odvedené práce.

Nesmírně si vážím důvěry hair mastra Karla Dražana. Práce celého jeho týmu na place byla bezchybně profesionální, výkon na modelkách velkolepý. Děkuju! 

Strašně moc mě mrzí, že nemám na fotkách největší osobní podporu, která zastupovala v ty nejtěžší dny moje nohy, ruce a mozek. Alice Ali se mnou přehlídku moderovala, stylovala se mnou náš kontroverzní #vouguspart a podporovala mě jak nejvíc jen mohla! Alice, fotky se asi nedočkáme ale přesto tě miluju a děkuju!

Iva Ovečka s Lenkou Dostálovou – stylisky, které celý den odváděli jen tu nejlepší a nejprofesionálnější práci. Když jsem měla hlavu v pejru a soustředila se na moderování, ony dvě se popraly s tím největším chaosem z celého dne. Zvládly dokonale a bezchybně nápor převlékání, střídání butiků a dohoto kontrolovaly kvalitu a styling. Kdyby Iva nezaběhla pro bílé vysoké ponožky, náš Vougus by nebyl Vougusem, takže holky – máte můj největší obdiv a velké díky! Smekám před váma, zvládly jste to bravurně!

Monika Urban  dokonale a čistě nalíčila všem 10 modelkám  skvělej make-up. Pro mě potvrzení, že jsem si vybrala tu nejlepší, kterou jsem mohla!

Dále bych chtěla poděkovat všem modelkám a modelům, za skvělej profesionální přístup. Hostující modelky z pražšké  Pure Model to dorazily svojí nesmírnou originalitou. Vážím si toho, že jsem vás tam mohla mít v téhle sestavě, tleskám a děkuji! Děkuju jmenovitě i Báře Kotalíkové, úspěšné blogerce, která se rozhodla podpořit náš projekt a byla skvělá modelka.

Fotografie zachytil JAN NOVÁK, na video reportu právě pracují kluci z Promovie! Vám patří také veliké díky!

DJ – Ramel je náš další jihočeskej poklad. Kdo jinej by to zvládnul lépe? Ta atmosféra, kterou na přehlídce zhudebnil je pro mě  nejvíc! Gracias!!

Taneční vystoupení NG -Dance crew bylo  skvělý já měla husinu! Jak jinak, jste prostě nejlepší! Díky vám všem 🙂

Baletka Rosa z Jihočeského divadla zase předvedla dechberoucí improvizaci v autorských šatech z dílny úspěšné Terezy Sabáčkové.

Velké díky patří i všem butikům a návrhářce Terezce Sabáčkové, náš Vougus byl kompletně vytvořený z nejvíc stylového second handu ve měste – ZE SLONA –  obrovské díky posílám i úžasné paní majitelce.

 

#štendr

#monikaurbanmua

#puremodel

#puremodelkanka

#detail

#kareldrazan

#BKBLOG

#dog

#romanporadek

#higheels

#palermoboy

#dominikaK

 

#puremodel

#djramelking

#diesel

#ngdancecrew

#d.i.m.

#southelements

#subform by D.I.M

#blackhandsby JAKUB ŠŤASTNÝ

#PERFECTION

#VOUGUS by D.I.M.

#VOUGUS II.

#VOUGUS BY Jakub Šťastný

#flow

#rosabalet

#moment

#artfashion

 

MODELKY : Dominika Košťálová, Denisa Korešová, Valerie Mikešová, Hana Pouzarová, Kačka Macháčková, Bára Kotalíková, Kanka V. , Lucie N. , Tereza Ž, Anna Š.

MODELOVÉ :  Jakub Šťastný, Martin Helmich, Roman Pořádek, Václav Mráz, D.I.M, Calogero Pace.

STYLING : IVA OVEČKA, LENKA DOSTÁLOVÁ, ALICE ALI, CLAUDIA SIMON

HAIR STYLING : KAREL DRAŽAN MIRACLE TEAM

MUA : MONIKA URBANOVÁ

MUSIC : DJ-RAMEL

FASHION : TONAK, TEREZA SABÁČKOVÁ, KATCHASTORE, DIESEL, SOUTH ELEMENTS, KOSHILESS, TVORBOU, VOUGUS, SUBFORM

DANCE ART : ROSA MARIA PACE , NG DANCE CREW

FINANCOVÁNO : MĚSTO LIDEM, LIDÉ MĚSTU

REPORT : JAN NOVÁK ( TYTO FOTKY JEHO DÍLO, VELIKÉ DÍKY JANE! ) , PROMOVIE, KAMERAMANDAN

MODEROVALY : ALICE ALI – CLAUDIA SIMON

Nakonec děkuju vesmíru, za tu možnost pracovat na tom, co nás baví, mít možnost projevit svoje cítění a inspirovat se….

Těším se na vás zase brzy!

 

 

ÚVODEM 

Vítám vás u dalšího inspirativního článku. Mám teď tolik práce a skvělých pracovních nabídek, že ani nestíhám dělat to, co mě z toho všeho baví nejvíc. Vytvářet pro vás články na blog. Není to výmluva ani se nechci litovat. Jsem teď moc šťastná a vděčná za všechny skvělé lidi, nové příležitosti a inspirativní spolupráce. Jsem si  jistá, že to brzy oceníte i vy,.. čtenáři 🙂

Dneska bych se vámi chtěla podělit o pár triků jak nakupovat v sekáčích a proč vlastně.

Když jsem se poprvé sešla s majitelkou stylového second handu JUNE, bylo mi jasné, že tahle stylově oblečená kočka o módě lecos ví, a její obchod bude nabušenej samejma stylovkama. Právě proto, mi byla čest domluvit se s Lenkou  na budoucí spolupráci. Chystáme spolu pro vás veliké a energické projekty plné módy, inspirace a zábavy, takže se máte určitě na co těšit.

No a teď k té praktické části.

Být oblečená dobře, neznamená být oblečená draze. Naopak! Eso v rukávu všech Francouzek je, kombinovat levné oblečení s tím luxusním. Přesně to je ta cesta, kterou se vždy snažím ukázat i svým milovaným klientkám.

V Českých Budějovicích je to s módou veliká bída, co si budeme povídat že? Pár malých značkových butiků, Háemko co nás tu už nikoho nebaví ale vždycky nás zachrání… No… dál nic moc více že jo..

Už právě proto je absolutně skvělé, že můžeme využít stylové sekáče jako je JUNE, a obléknout se do značkových i neznačkových kousků, které zrovna nikde jinde neseženete 🙂

Proč mě okouzlil sekáč JUNE?

 • Lenička je opravdu skvělá. Je to lvice stejně jako já takže je jasné že jsme si okamžitě padli do oka! Miluje svojí práci, dělá jí zodpovědně a dobře.
 • Oblečení které si můžete v JUNE koupit je převážně značkové a ve skvělém stavu. ZARA, MAGO, H&M, TOPSHOP,….
 • Často tam seženete i úplně nové kousky 🙂
 • Krásné doplňky, šperky, hodinky, kabelky. Třeba takhle krásná zdobená kabelka je právě na prodejně dostupná v různých barvách,velikostech a provedeních 🙂
 • Skvělé ceny, pečlivě vybrané a trendy kousky.
 • Majitelka Lenka vše poctivě sama pere a žehlí. Ostatní na tento krok často zapomínají :/

Proč nakupovat v second handech?

 • V této době už seženete v sekáčích často trendy sezóní kousky za skvěle nízké ceny. Basic základní kousky do šatníku nebo i nějaké extravagantní výstřelky.
 • Recyklace. Určitě i tohle je veliký důvod. Je přece hezké dát opuštěnému hezkému oblečení nový domov.
 • Rafinovanost a styl.
 • Bílá košile ze sekáče, roztrhané džíny, černé nízké lodičky a drahá kabelka? To je jeden příklad sexy, stylového kombinování.
 • Adrenalin! Když jsem žila v Berlíně, nedaleko mého bytu byl mega brutální 5 patrový (nekecám) sekáč plný neskutečných věcí. Od norkového kožichu po americké Levisky… Nakupovat tam byl opravdový adrenalin. Nikdy nevíte co na vás v obchodě vykoukne.

Jak nakupovat v second handech?

 • Určitě si dopředu rozmyslete jaký kousek  vám v šatníku chybí a snažte si nakoupit podle toho. Vyhnete se tak zbytečnému utrácení za něco, co následně neunosíte.
 • V sekáči se dají pořídit trendy věci, proto tam vždy zajdu ještě před tím, než jdu nakupovat do běžného řetězce.
 • Sázkou na jistotu vždy budou BASIC KOUSKY (základní jednobarevné prvky jako je sako, kožená bunda, roztrhané džíny, svetry, jednoduchá trička,..). Nebo naopak zkuste hledat extravagantní výrazné prvky které se nosili jednu sezónu a následně po tom byly vyřazené.
 • Sledujte i akce sekáčů na sociálních sítích nebo webu. Často můžete využít speciálních akcí, soutěží nebo nově naskladněných kolekcí.
 • Sekáče jsou ideálním místem, pokud si rády tvoříte své vlastní oblečení.

Celý outfit jsme vybírali společně s Léňou, která skvěle zvládla i roli fotografky 🙂

SUKNĚ / Second Hand JUNE

BOTY / Zara (Second Hand JUNE)

KABELKA / Second hand JUNE

SVETR / SH JUNE

KLOBOUK / SH JUNE

POZOR ! Všechny kousky které jsem měla při focení na sobě jsou právě k prodeji na obchodě.  Tak honem, ať vám je někdo nevykoupí 🙂

MŮJ TIP NA ZÁVĚR? Zkuste začít jednoduchou bílou košilí která vám skvěle padne, jednobarevným kloboukem nebo volným svetrem do kterého se v podzimních dnech krásně zachumláte. Ať vám není zima jako mě při focení téhle krásné sukně.

S láskou JÁ

PS.

21.10. 2017  SOBOTA

je v sekáči JUNE veliká nakupovací událost!! Obchůdek bude plný nových krásných pečlivě vybraných kousků.. K nákupu dostanete dárek a ceny půjdou k ledu… Koukněte se na detailnější informace TADY TADY TADY !!!

 

Když jsem zjistila že se do Budějic žene multikulturní tornádo s názvem “MĚSTO LIDEM LIDÉ MĚSTU” – okamžitě mi bylo jasné že si tuhle událost nesmím nechat ujít jako minulý rok. Tentokrát zde totiž byl nově i “MINT FASHION MARKET”. Módní alternativní trh plný hand-made výrobků a originality. S organizátorkou marketu – Lenkou Kolářovou jsem se okamžitě spojila, domluvila rozhovor do Jéčka a ještě k tomu jsem vyjednala malé prodejní míííísto!! Jupí !! Někdo se totiž nečekaně odhlásil a tak tam na mě čekalo. Jako kdyby tušilo, že už po něm hodně dlouhou dobu pátrám a toužím. Vesmír mě má prostě rád. Děkuju.

Už delší dobu si přeju abych našla nějaký prostor, sekáč, akci, kde bych mohla prodat svoje věci které už neunosím a válí se mi nedoceněné pod postelí 🙁 Kousky jsou to kolikrát skoro nové a moc krásné na to, abych je darovala nebo vyhotila. Prostě jsem si přála prodat je někomu, kdo si je bude užívát a já si tím ještě trošku přivydělám na nové vysněné botičky 😀

( Léto je pomalu pryč a všechno se zrychluje. Hlavně moje práce. Nabídky přibývají, práce přibývá a volenej čas ubývá. Hektickej tejden, kdy jsem se snažila zkombinovat přípravy na focení katalogů do Prahy, tetičku z New Yorku, vztah, natáčení a ještě přípravy na MARKET mě dost vyčerpal. Jedu už několik dní v kuse ale zatím si to užívám. Baví mne to a moc ! 

Jestli jste četli minulej článek ze Švýcarska, určitě pochopíte. Flákání už  mám dost. )

Osobnost organizátorů se plně projevila na pořádané události. Přátelská atmosféra, krásné počasí, hodní lidé, vystajlované ulice a originální stánkaři.

Co mě nejvíce zaujalo a za co dávám palec hore ? 

Jak už jsem zmínila, tak určitě celková energie a aura celé akce. Městem panula tak hrozně moc příjemná a uvolněná atmosféra. Všude se něco dělo, tráva místo betonu, pláž u sokoláku, Dj`s, živé kapely, divadla, akrobati, stánky s jídlem a pitím.

Přátelský přístup pro místňáky. Každej kdo v Budějkách něco tvoří nebo dělá, měl šanci se předvést. Restaurace, kavárny, sekáče, butiky, umělci nebo hudebníci.

Vegan a vegetarian friendly. Opravdu mě hrozně moc potěšilo kolik vegan lahůdek jste si mohli užít. Americké hot – dogy , zapečené lilky, smažené cuketové květy, buchty a dezerty, saláty a hamburgery nebo různé polívky a raw-dorty. Jsem totiž moc ráda že se začíná lidem ukazovat že nejíst maso neznamená JÍST  JENOM kořínky a ovesné klíčky. Je to zábava, pestrá gastronomie a jídlo se skvělou nenásilnou energí. Tak to prostě je a nikdo mi to nevymluví.

Katcha store a jeho dokonalé hand-made psí obojky. Ten prostě a jednoduše musíte mít. Pro kočičky a pejsky. Stylově a hravě. Já už tak dlouho hledala pro naší Andy Hraběnku Borderovou nějakej stylovej super cool obojek! HA a mám ho! Brzy se můžete těšit na special článek o tom, jak to v něm Andulce slušánkuje.

WOUS – originální hipsterské pánské kadeřnictví. Barber shop. Je prostě skvělé že jdeme s dobou a máme tady taky něco takového. Stylově oblečení chlapci kteří byli připraveni ostříhat vás přímo na ulici.

Musím říct,  jak jsem po dlouhé době byla nadšená z Budějc. Mě se to prostě hrozně moc moc celé líbilo. Je sice pravda že o módě toho moc nevíme, nemáme Zaru ani Starbucks a pořád nosíme (já ne) francouzskou manikůru ale město máme krásný. Hospody plný a když chceme tak ulice taky. Brzy se můžete těšit na reportáž z tohoto víkendu na TV- Jéčko v pořadu Lifestyle který moderuju.

 

TIPY NA ZAJÍMAVÁ MÍSTA KTERÁ JSEM OBJEVILA NEBO JE CHCI DOPORUČIT :

 1. Jídelna u Šárky  v Krajinské ulici – dokonalé domácí jídlo. Bio produkty a šikorá bezmasá nabídka. Příjemné prostředí a skvělý kolektiv. FB
 2. Stylový second hand JUNE – krásné kousky, majitelka Lenka se prostě drží současných trendů.
 3. TONAK KLOBOUKY konečně v Budějcích!!! Kde? V Široké ulici – těšte se na článek.
 4. Pánské kadeřnictví WOUS 
 5. Vegan restaurace SLUNCE v Krajinské ulici.
 6. Kavárna TuCafe – skvělá majitelka Lucie plus sojové mléko do Kafe.
 7. Katcha store – tolik originality na jednom místě? Ano – jde to !
 8. Ondracek BT – mega stylovka – motýlci z kovu

Vyzkoušejte krásná místa  našeho města a podpořte talentované  lidi. Pořád máme být na co pyšní! Děkuju všem za úžasnou akci! Opravdu jsem si to užila se vším všudy. Těšíme se na příští rok.

 

S LÁSKOU