OUTFIT POST : MOTIVATION

V dnešním článku jsem se rozhodla sepsat vám pár tipů který mi pomahájí bojovat s prokrastinací a mojí nejhorší vlastností – leností. Přemýšlela jsem, jak začnu dneska svůj den a opět se nemohla do ničeho dokopat. Nevypraný prádlo, sobota, volno bez práce a šílená lenora.

Vzpomínám si jak mi vždycky moje milovaná duchovní babička říkala že jsem červencová lvice a ještě k tomu narozená v neděli, jó že budu mít lenost celej život po svým boku. Nevím jestli nebyla mojí sudičkou nebo se opravdu tak dokonale vyzná v astrologii. Každopádně měla pravdu. Lenosti plná disciplínu postrádající. To jsem já.

 

Během puberty kterou jsem teda měla extrémě dlouhou a vyřádila se na mě opravdu maximálně jak mohla, jsem všechny svoje negativní vlastnosti logicky ignorovala a přiživovala. Před pár lety jsem se ale začala plně věnovat osobnímu rozvoji na profesionální úrovni a začala na svojí povaze intenzivně pracovat.

Můžu vám říct, že je to absolutně skvělý a maximálně uspokojující. To, když vidíte že děláte pokroky, stále se posouváte vpřed a kostlivce necháváte za sebou.

Vystoupit ze svojí komfortní zóny, stále posouvat svoje hranice a zkoušet nové věci beze strachu a naplno – to je život kterej mě prostě baví žít.

 

Všechno zlé je k něčemu dobré. Pravidlo, heslo, nesmrtelná a vždy platící pravda. Proto i lenost je k nečemu dobrá.

Tak například spoustu lidí díky ní dokážu zotročit tak, aby dělali věci za mě. Jsem líná si lakovat sama nehty takže radši chodím k nehtařce a nehty vydrží dýl hezčí. ( Teď jsem teda byla líná se objednat jak vidíte na fotkách :-D).

Další super věc kterou na lenosti miluju je, že když se sní naučíte pracovat, stanese z vás člověk kterej má všechno tak hezky akorát. Žádnej psychopatickej šílenec co všechno dělá na 100% a nikdy se nezastaví, ale taky nejste nudná tlustá líná stvůra co jenom leží žere a nikam nechce 😀

Každopádně důležitá informace je, že nemusíte dělat všechny věci na 100% stačí když je budete dělat na 80%. To je pravidlo úspěchu který opravdu funguje a je aplikovaný i v bussinesový psychologii. Když jsem se podle toho začala řídit, opravdu jsem měla lepší výsledky. Ve všem.

triko/ t-shirt – ZARA
křivák/ biker jacket- ZARA
kalhoty/ pants – ZARA
boty/ shoes – ZARA
hodinky/ watches – H&M

Brýle/glasses – Valentino

TIPY NA ZÁVĚR?

 

 • Napiště si každý den 3 věci které můžete reálně vykonat a neustále je odkládáte. Pokud to dokážete zařídit, znásobíte tím svojí energii a budete výkonější.
 • Přestaňte být negativní a mít strach. Pokud máte tendence pořád se s někým bavit o tom, čeho všeho se bojíte, co všechno se vám nepovedlo atd. budete stále naladěný na neúspěch. Nejsem zastánce pozitivní psychologie kdy si máme všechno malovat růžově. Jsem realista. Realista co má super realitu.
 • Nepomlouvejte ostatní, přejte ostatním a co se vám nelíbí to odstraňte. Pokud máte v přátelích hejtra nebo sledujete profil někoho koho nesnášíte, změntě to. Smažte si je a vytvořte si ve svém životě okolí z hezkých a hodných lidí kteří vám přejí úspěch.
 • Buďte nároční na sebe i na život. Přejte si to nejlepší, každý má šanci dosáhnout všeho co si v životě přeje, vymažte ze sebe názor že vám se nikdy nesplní to co si přejte. Zjistěte co si přejete a udělejte si visionboard.
 • Přestaňtě si stěžovat. Práce, Babiš, Zeman, cikáni, přítel….atd.. Prestaňtě komentovat a stěžovat si na věci ve svém životě nebo na ně shazovat vinu. Všechno ale opravdu všechno je jen ve vašich rukou a vy jste jediný kdo to může změnit.
 • Dbejte na kvalitní rána. Ráno formuje váš den, když se vzbudíte udělejte si zdravé smoothie, krásně se upravte a oblékněte. Ukliďte si a udělejte si třeba manikůru nebo si běžte zacvičit. Budete mnohem aktivnější celý zbytek dne.

Comments

 1. 17.6.2017 / 9:30

  Super článek! A pěkný outfit Claudi! Lenost i objednat se na nehty znam take 😀 a lina tlusta stvura pobavila! 😀 😀 clovek co chce byt stastny a uspesny a v pohode musi umet najit vyrovnanost 🙂 casem to kazdymu dojde..a komu ne, ten ma pech.

 2. 18.6.2017 / 16:02

  Skvělej článej, jak já jsem se v té lenosti našla. Posledních pár let s tím víceméně úspěšně bojuju a líných dnů ubývá 🙂 Víš co mám rána na nás lenoších? Že si vždy najdeme ty nejjednodušší a nejefektivnější řešení! 🙂

  • 18.6.2017 / 19:12

   Leni děkuji 🙂 Jinak vidíš, to je super postřeh na kterej jsem úplně zapoměla…Ještě jsem chtěla taky dodat že když nechávám věci na poslední chvíly a mám pak na něco málo času, bývám nejkreativnější a vyhovuje mi to tak 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..