Moje služby

Pracuji jako osobní módní stylistka a na svoji klientelu se zaměřuji převážně v Českých Budějovicích a okolí. Na nákupy často beru své klienty i do nedalekého Linze nebo Prahy a to z důvodu pestřejšího výběru oblečení, než máme bohužel k dispozici u nás na jihu čech. Na jaké služby se přesně zaměřuji?

 

SPOLEČNÉ NÁKUPY – “NIC MI NESLUŠÍ”

Potřebujete sehnat outfit na důležitou událost? Nevíte jak kombinovat oblečení? Nevíte co vám sluší? V obchodech bloudíte a nakonec si nekoupíte nic nebo jen věci co pak stejně nenosíte? Obdivujete ženy co jsou hezky oblečené, ale nevíte jak na to? Máte novou práci kde po vás vyžadují business dress code? Objednejte si mé služby jenom na společný nákup. Je to rychlé, bez úvodních konzultací a pročišťování skříně. Nechte se při nákupech obskakovat jako celebrita. Najdu vám vhodné velikosti, kousky oblečení, doplňky a vy už budete jenom zkoušet s mojí pomocí. Kombinace oblečení vám vždy nafotím, takže nezapomenete jak na to.

 • Nákupy v Českých Budějovicích.
 • Další místa jsou Linz, Praha nebo Londýn.  Více informací o nákupech v cizině vám poskytnu osobně.
 • Pokud máte zájem o nákupy v jiném městě než v Budějovicích, není to vůbec žádný problém. Výběr oblečení je větší a ceny často výhodnější. Pokud jste z Jižních Čech, doporučuji vyrazit na nákupy do nedalekého Linze. Napiště mi, a já vám poskytnu všechny potřebné informace.

 

ČIŠTĚNÍ ŠATNÍKU – “JÁ NEMÁM CO NA SEBE!”

Znáte to ne? Máte doma spoustu oblečení, které už povětšinou nenosíte? Ráda nakupujete, ale nevíte co s čím kombinovat? Každé ráno vyhážete celou skříň před tím,než se oblečete a výsledný outfit je stejný jako byl včera? Chcete být oblečená snadno a rychle? Užívat si radost z nového oblečení a každý den si jen snadno pohrát s doplňky a vypadat sexy a skvěle? Objednejte si mé služby na refresh – transformaci vašeho šatníku. Očista skříně trvá většinou okolo 3-5 hodin.

 • Ve skříni vám zůstanou pouze slušivé a moderní kousky, které budete umět SAMA kombinovat.
 • Budete mít přehledně roztříděnou skříň tak, aby vám oblékání zabralo minimálně času.
 • Ukážu vám stylistické tipy a vychytávky. Kde ohrnout, kde zastrkat. Co nosit krátké a co dlouhé. K čemu se nosí jaké boty a k čemu zase top.
 • Vytvořím vám speciální manuál, který si vylepíte do skříně a bude vám pomáhat s kreativním oblékáním tak, aby jste vypadala žensky a stylově.

 

IMAGE KONZULTACE – “JÁ SE V TÝ MÓDĚ NEVYZNÁM!

 • Pokud potřebujete poradit jak nakupovat sama, jaké kousky jsou teď IN nebo kde se vám bude nejlépe nakupovat?
 • Máte svatbu nebo maturitní ples a nevíte jakou róbu zvolit? Jaký styl vám bude slušet? Doporučím nejlepší profesionály na make-up i vlasy. Na konzultaci s vámi vše proberu a vytvořím vám ten nejdokonalejší outfit.
 • Máte zájem koupit si luxusní kabelku nebo šaty od světového návrháře, ale nevíte kde? Ráda vám poradím kam se pro tyto kousky vydat za tu nejlepší cenu.

 

NÁKUPY NA ZAKÁZKU -“NESTÍHÁM!”

Ráda vám pomůžu vybrat vhodný outfit i bez vaší přítomnosti. Vím, že spousty z vás máte děti nebo náročnou práci. Prostě nemáte čas běhat se mnou po krámech a zkoušet oblečení v někdy přeplněném obchodě. Telefonicky nebo osobně si předáme potřebné informace a já se o vás postarám jako o princeznu. Přinesu vám kompletní a dokonalý outfit až domů, vejdu se do vašeho rozpočtu a pomůžu vám se perfektně připravit na akci.

 

STYLING NA PROFI FOCENÍ NEBO SVATBU -“MUSÍM VYPADAT BOŽSKY!”

 • Ujasníme si co hledáte, co se vám líbí a jaký styl si představujete. Pak už můžeme společně běhat po krámech, zkoušet a hledat. Nebo vše necháte na mě a já vám přinesu nakombinované oblečení až domů, kde si vše vyzkoušíte. Budeme hledat dokud nebudete spokojena na sto procent.
 • Na svatbu vám vyberu outfity na celý svatební den, pojedu s vámi vyzkoušet a vybrat ty správné šaty. Seženu vám boty i doplňky a pomůžu vám se přpravit tak, aby jste neměla žádné starosti.
 • Doporučím vám nezávisle ty nejlepší vizážisty a kadeřníky.

 

FASHION RESTART – Pokud máte zájem o opravdovou TRANSFORMACI vašeho stylu oblékání a následně i vašeho života používám následný postup :

 1. Image konzultace – seznámení s vaší situací a očekáváním, ujasnění kolik financí chcete investovat, vytvoření vašeho osobního plánu, naplánování termínů na následné kroky.
 2. Čištění šatníku – seznámím se s vaším dosavadním stylem, sepíšu seznam oblečení a doplňků, které vám chybí, připravím-vyčistím vám vaši skříň na novou životní etapu.
 3. Společné nákupy – po vyčištění skříně si domluvíme nejbližší termín nakupování kde doplníme co vám chybí. Budeme hledat dokud váš šatník nebude 100% perfektní a jednoduše funkční. Nedostupné věci vám doobjednám z inernetu nebo přivezu ze zahraničí a naučím vás jak svoje nové oblečení používat.
 4. Následně přijdu a pomůžu vám vybalit nové věci do skříně, nafotit outfity kde namixujeme staré a nové kousky.
 5. Následná konzultace po uplynulém měsíci. Jak se vám s novou skříní žije, s čím potřebujete poradit, jaké kousky případně neumíte nosit.
 6. Doporučím vám ty nelepší kadeřníky a vizážisty. Poradím vám, jak a kde nakoupit kvalitní kosmetiku, jaký make-up k outfitům zvolit a jak se o sebe začít hezky starat.

 

CENA ZA SLUŽBY JE  1000Kč/hodina

Je možné domluvit se na ceně dopředu.  Vždy se držím vašeho rozpočtu a vašich limitů. Napište mi, jakou částku chcete do svého nového fashion startu investovat a vymyslíme spolu váš indiviuální plán na míru tak, aby vám to vyhovovalo i finančně.