ÚVODEM

Také na vás podzim působí tak zvláštním čarodějným dojmem? Ačkoli jsem lvice kterým je předurčeno milovat léto, já miluju podzim a zimu ze všeho nejvíc.

Myslím si, že podzim je čas změn, rekapitulace celého roku, zrychlování a dokončování rozjetých projektů a vyhlížení nové dobrodružné cesty. . . Cítíte to stejně?

Jsem  moc vděčná životu za všechno co je schopný nám dávat. Právě teď, si plně uvědomuju jak intenzivně a pravdivě mě baví život. Příjmám a respektuju všechny zkoušky a cesty. Nepředstírám, že by to pro mě nebylo někdy trošku složitější a komplikovanější….

Obzvlášť teď, při transformačním podzimu, mi život kompenzuje častou radost i střídavou chmurou, která je ale možná pro blogerku, reportérku a stylistku hodně zásadní.

S PRAVDOU VEN

Musím se vám přiznat . . . Mám teď totiž takové období, kdy nesnáším svůj šatník, mám pocit že mi nic nesluší, cítím se  ve všem tlustá a hnusná. . . Znáte to? Já se tomu musím i zároveň trošku smát, protože tohle, je podle mě nějaký závratný ženský hormon v těle, co má za úkol nám znepříjemňovat život blbostma. Hluboko v duši vím, že na tom svět nestojí … že na těchto pocitech ale nezáleží bych netvrdila. Je totiž velice důležité jak se cítíme a to ve všech životních směrech.

ROZHODLA JSEM SE SVOJE POCITY PROZKOUMAT A ZJISTIT PŘÍČINY

Já totiž teď v životě procházím docela zásadním vnitřním převratem. Začíná se mi rýsovat cesta kterou se chci v pracovním životě ubírat a dost dlouho jsem jí hledala. Mám jasno. Vím jaké kroky teď musím podstoupit. Oslavila jsem 23 narozeniny a cítím se staře. Nabrala jsem 3 kila ještě k těm 5ti co mám navíc, takže teď nesmím jíst co chci a kdy chci. Ráno si slíbím že vstanu včas a půjdu běhat ale nejdu a pak mám rozhozený celý program a stresuju se. To se projeví hlavně v mojí šatně když se potřebuji rychle obléct na schůzky a do práce.

Abych to shrnula, myslím si, že hlavním důvodem mého nekamarádění se s obsahem mojí současné šatny je to, že jsem během tohoto roku nějakým svým důležitým kouskem dospěla a většina mého oblečení semnou už nekoresponduje tolik jako dřív. Cítím, že se mi mění styl oblékání, měním se já.

ŘEŠENÍ?

Nebudu s tím bojovat, nebudu plakat nad tím kolik to stálo peněz. Přijmu to jako chlap (haha) a vytřídím  všechno, co už mojí osobnost nepodporuje. Myslím si že tohle je přesně situace kdy je vhodné použít jinak absolutně nesmyslnou frázi asice že na penězích nezáleží. NE, nebudu přece žít s věcma které mi nedělají radost a nesouvisí semnou. Už několik dní, pečlivě sedím v šatně, zkouším co mi sluší, zkouším v čem se jak cítím a proč. Zanechám jenom stoprocentní basic kousky a až přijde ta pravá chvíle, transformuju svůj šatník na level se kterým budu spokojená. Myslím si, že je to důležitý životní krok a tak ho s láskou příjmám.

KAM S OBLEČENÍM?

Většina mého oblečení je ze Zary, Manga, Bershky, Neměcka, Ameriky… Jsou to prostě kousky které by neměli skončit v kontejneru. Proto jsem se rozhodla, že ty obyčejné kousky krásně zabalím a pošlu do dětského domova a ty skoro nové, trendy kousky pečlivě připravím pro další majitelky.

. . .VŠECHNO MOJE KRÁSNÉ OBLEČENÍ KTERÉ UŽ MI NEDĚLÁ RADOST BUDE DOSTUPNÉ TRVALE OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE VE STYLOVÉM SECOND HANDU JUNE  . . . .

  • ODKAZ NA STYLOVÝ SECOND HAND ZDE 
  • PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT NA SKVĚLOU MÓDNÍ UDÁLOST PRÁVĚ V JUNE DNE 21.10.2017 KDY UŽ TAM BUDOU VŠECHNY MOJE KOUSKY ZE ŠATNÍKU K PRODEJI ODKAZ ZDE 

 

ZÁVĚREM

Chci říct, že nikdo není dokonalý, všichni máme sebedestruktivní pocity. Někdy je důležité najít si na sebe čas a zjistit proč..HLEDAT hluboko v sobě odpovědi na otázky. Vždy je tam najdete.

Styl jakým se oblékáme prezentuje světu kdo jsme, kam jdeme. PODPORUJE NEBO ZABÍJÍ NAŠE VNITŘNÍ SCHOPNOSTI. Nepodceňujte práci na svém zevnějšku. Není nic povrchnějšího než povrchem opovrhovat. Pokud cítíte, že váš život není šťastný a na správném místě, začněte tím, že se podíváte na své oblečení. Jaké nosíte materiály? Kolik peněz a času věnujete sama sobě? Máte oblečení, které máte strach předat někomu dalšímu? Zbavte se strachu a jděte pocitu štěstí naproti. Je statisticky dokázáno, že lidé, kteří rozumí svému stylu oblékání a umí správně do oblečení investovat jsou úspěšnější ve vztazích i práci. Možná začněte tím, že popřemýšlíte jak by jste se chtěli oblékat, v jakých kouskách se cítíte dobře, v jakých barvách a proč? Vezměte si na to času kolik potřebujete, až se najdete ve své vizi, nemějte strach udělat velký krok!

KABÁT / RIVER ISLAND

ŠATY/ H&M

BARET / TONAK

KOZAČKY / ZARA

KABELKA / LOUIS VUITTON

S LÁSKOU JÁ

 

Je tady další díl módní proměny, kterou jsme začali točit pro televizi Jéčko společně s vyhlášeným kadeřníkem Michalem Moučkou a zkušenou make-up artist s Evou Vodňanskou.

Rozhodla jsem se, že vám v dnešním článku ukážu co se děje během proměn, jak to celé probíhá a co v krátkém sestřihu který běží v televizi rozhodně nepostřehnete.

Co se mojí části práce týče – jsem moderátorka a módní stylistka nového pořadu. Můžu vám říct že už několikrát jsem teda měla pocit hodně silnýho burn out syndromu protože vybírat hadry na natáčení (což je ještě trošku jiná disciplína než personal styling) v Českých Budějovicích je absolutní šílenství. Vlastně jedinej velkej obchod kterej tady u nás máme je H&M, kde se ještě k tomu na marketingu v kanceláři rozhodli, že budou trpět sociální fóbií. Nedá se tam dovolat a na stopadesátej mejl mi stále nepřišla odpoveď. Takže i z toho nejvíc mála co tady je, mám na výběr ještě míň.

Jo, si chci trošku postěžovat a doufám že si tady už lidi vyndaj hlavy ze zadku a otevřou nějaký pořádný obchody protože jinak se jihočeši z toho zakrnění proberou za hoodně hoodně dlouho.

Každopádně, rvu se jako lev a vybírám co se dá i z toho mála co jde a doufám že se časem naše situace zlepší…

Kadeřnictví Michala Moučky kde natáčíme je nádherný… Fotogenický, prostorný a má styl. Výherce do proměny vybíráme podle několika faktorů. Určitě si daná osoba musí proměny velice vážit a toužit po ní protože naše práce za normálních okolností není levná záležitost a také chceme, aby byla opravdu efektivní nejen pro kameru a diváky ale hlavně pro toho, koho proměňujeme. Chceme, aby jste díky tomu začali přemýšlet o tom, jak se o sebe starat, pomůžeme vám, poradíme. Celý náš tým totiž cítí tuhle práci jako poslání. Nesmírně nás to baví a doopravdy chceme náš národ změnit, ukázat všem jak moc je důležité to jak vypadáme. Ukazujete tím totiž světu kdo jste a formuje se podle toho váš život a úspěch. Tak to prostě je.

 

Tento týden jsme proměňovali Leonu, práce na proměně byla velice náročná a trvala skoro 8 hodin. Michal nejdříve musel skoro 2 hodiny stahovat zelený nádech v blond vlasech, který díky zničeným vlasům šel hodně špatně dolů. Potom vybíral správný odstín tak, aby maximálně vyhovoval. Vybírání oblečení v Gejtu rozhodně nebylo snadné aby to ve finále nějak vypadalo a make-up pro zapadlejší oči které Lea má dal Evě taky hodně zabrat.

Na nový díl se můžete těšit už dneska na TV Jéčko kde uvidíte kompletní výsledek a průběh proměny. Pokud by jste se i vy, chtěli stát novým člověkem, určitě se nebojte mně kontaktovat.