OUTFIT POST : OBLÍBENÁ KLASIKA

Jaká je moje oblíbená klasika? Nejoblíbenější outfit do města nebo na poradu? Lodičky, džíny, klasický top a doplňky dle nálady.

Na tomhle outfitu miluju jeho jednoduchost, smyslnost a ženskost. Navíc si při zvolení méně výrazných barev můžete krásně pohrát s make-upem a to je přesně to co mě baví.

Abych se vrátila k tomu nejdůležitějšímu. Lodičky. Pro mě ten nejgeniálnější a nejstylovější styl bot jaký může být. Miluju na nich jak snadno se můžou kombinovat a nejraději bych je z nohy nesudala. Když teda letos Baťa vystoupil s novou extra pohodlnou kolekcí lodiček  INSOLIA  skákala jsem do vzduchu radostí. Oni totiž někdy i ty dražší lodičky byly pěkně nepohodlné a po pár hodinách nohy dost bolely. Takže najít v krámu pohodlné podpatky je to pravé umění a když je objevíte nakupte alespoň 10 párů do zásoby. Přesně takhle jsem to udělala teď já s lodičkama od Bati. Luxusní metalické a pastelové barvy, ideální výška podpatku, super cena a nožky máte jako v bavlnce. Když jsem je poprvé obula na holčičí mejdánek ve městě, uvědomila jsem si až někdy k ránu že celej večer běhám po městě v podpacích. Opravdu to funguje. Ještě nikdy jsem na sobě neměla pohodlnější botu a věřtě mi, že mě bolely nohy skoro ve všech které jsem doposud nosila déle než dvě hodiny.

 

Košile/shirt – ZARA
Klobouk/hat – H&M (old)
Džíny / jeans – ZARA
kabelka/handbag – ZARA
boty/ shoes – BAŤA
Brýle/ glasses – C&A (old)
Kabát/coat  – H&M

 

Takže shrnutí pro vás dámy? Dejte lodičkám šanci. Kupte si ze začátku co nejnižsí podpatek, vyhněte se platformám nebo dřevěným podpatkům, nevypadá to dobře. Černé lesklé nebo černé matné, bílé nebo červené. Co nejvíce do špičky, nekupujte lodičky které mají výrazně kulatou špičku. Opticky to nevypadá dobře a řekněme že kulatá špička je už trošku out.  Začněte basic barvou která vám půjde snadno kombinovat a zjistíte že nikdy nebylo snažší vypadat cool a cítit se sebevědomě. Podpatky vám totiž narovnají postoj a opravdu podpoří vaší vnitřní ženu. Zkuste to. Pokud budete rychlé, mají na tyhle krásky u Bati výhodné slevy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *